Patriots vs. Chiefs: Score, Stats & Highlights

Konečné skóre: Chiefs 41, Patriots 14

(Getty)

obrázky svätého Tomáša po irme

4. týždeň pondelok večer Futbal bol absurdným predstavením Patriotov, ktorí s náčelníkmi prehrali nešťastne o 27 bodov.

Kliknite tu zobraziť tímové a individuálne štatistiky.

Takto to dopadlo:

Prvá štvrtina

(Getty)

Dve nedokončenia od Toma Bradyho a je to 3 & out pre #Vlastenci .

- Frank Pimentel (@FrankBostonTank) 30. september 2014

Touchdown Chiefs

Zdá sa, že mu členok Jamaala Charlesa nerobí problém s druhým nočným behom na 1. down. Dwayne Bowe nadviazal na niekoľko yardov, ktoré získal vďaka Ericu Fisherovi, ktorý odstrčil Chandlera Jonesa. Knile Jones dostal prvé dole, keď sa Chiefs dostávali do poľa a Travis Kelce nasledoval ďalší prvý dole. Charles to prvýkrát v tomto roku zabehol do koncovej zóny, aby Chiefs získal náskok jedného dotyku.

Druhý štvrťrok

(Getty)

Knile Davis urobil náskok 48 yardov pre Chiefs, po ktorom nasledoval úžasný beh Kelce. Medzi Davisom, Kelcami, Charlesom a Smithom Patrioti rýchlo klesali.

Jamaal Charles to ZASE spustil pre svoj druhý touchdown hry a sezóny pre neho. Teraz má 4 úlovky na 66 yardov.

Craig Turner, syn Tiny Turnerovej

Knile Davis pokračoval v sérii po tom, ako loptu dopravil na hranicu 27 yardov. Bowe preniesol loptu ďalej, ale nedokázal ju dostať do prvej dolnej čiary a prinútil KC ju vrátiť späť do rúk Patriotov.

Knile Davis je príliš dobrý na to, aby bol zálohou

- Jordan Lehman (@JayLay25) 30. september 2014

Patriots sa naďalej nepribližovali k koncovej zóne, zatiaľ čo Dwayne Bowe spôsobil v prvom polčase chaos s chybou 33 yardov. Menšie zisky nazbierali Charles, Avery a Kelce a v prvom polčase ostala necelá minúta.

Jedna vec, ktorú poviem, je, že Dwayne Bowe sa vždy objaví v hlavnom vysielacom čase. Miluje svetlá reflektorov.

Nick Jacobs (@ Jacobs71) 30. september 2014

Do polčasu ostávalo 0 sekúnd, Bowe sa ocitol bez bránkovej čiary, ale Patrioti dostali trest na päť yardov a Chiefs automaticky prvý dole. S jednou zostávajúcou hrou kopli gól z poľa, ktorý dal Po polčase náskok 17: 0 .

henry hala julia louis-dreyfus

Patriots sa v prvom polčase vzdali 303 yardov, čo je najviac Belichick a Patriots, ktorí sa za ten čas vzdali.

Tretia štvrtina

(Getty)

Poďme sa pozrieť na Toma Bradyho a dobre, kvíli tak hlasno, ako môže: http://t.co/yyeh2dbQeO pic.twitter.com/BORDl4GqxQ

- SB Nation (@SBNation) 30. september 2014

Hali napchal Bradyho, aby si vynútil obrat, prvý v zápase po 7 minútach bez gólu.

Alex Smith ho hodil do dôveryhodných rúk Jamaala Charlesa pri treťom dotyku Chiefs v zápase, aby skóre bolo 24: 0 Chiefs.

Patriots opäť otočili loptu po tom, čo Brady a Edelman nezvládli koordináciu a CB Sean Smith chytil loptu pre Chiefs. Kansas City zakončilo držanie lopty z poľa a upravilo na 27-0.

Touchdown Patriots

Brandon LaFell odbehol loptu na 44 yardový TD po pomoci Shane Vereena, ktorý predtým loptu vytlačil do poľa.

koľko zarába Theresa Caputo

Štvrtá štvrtina

(Getty)

3. a 7. prihrávka do Donnie Avery na 27 yardov. #Vrchy prvý dole.

- BJ Kissel (@ChiefsReporter) 30. september 2014

Avery vystrelil do oblasti slabín a zanechal ihrisko neschopné pokračovať v sérii do koncovej zóny s 12:20.

Donnie Avery vyzeral ako možný kmeň slabín. Pravá noha trochu vykĺzla. #Vrchy #NEvsKC

prečo ľad t opustil svu

- Dave Siebert, M.D. (@DaveMSiebert) 30. september 2014

Jamaal Charles sa zapotácal, stratil kontrolu nad loptou 2 yardy od koncovej zóny, ale podarilo sa mu udržať držanie lopty. Travis Kelce nadviazal chytaním v koncovej zóne na štvrtý dotyk Chiefs, aby dosiahol skóre 34-7.

Náčelníci ukradli loptu späť hneď po ich štvrtom dotyku, keď Brady loptu zachytil Abdullah, ktorý ju vbehol do koncovej zóny na piate pristátie Chiefs v zápase a zvýšil ich tak o 34 bodov na Patriots. Belichick po svojom treťom obrate vytiahol frustrovaného Bradyho z hry.

Potom, čo Brady opustil ihrisko na zvyšok noci, Pats vzal loptu do poľa a skončil dotykom pre Gronka, aby dosiahol skóre 14-41.